AliSamiYen.net Yönetimi ile ?lgili Önemli Duyuru

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Temizle
new posts

AliSamiYen.net Yönetimi ile ?lgili Önemli Duyuru

Bunu duyduguma uzuldum, zaten cok az kisiden olusan bir forumuz ve mevcut yonetimin forumu ayakta tutarak buyuk bir is basardigini dusunuyorum, ve minimal mudahaleyle forumun islerligini surdurmesini sagladiniz. Ustelik bu surecte Akin Anli ve Ali Tuncer sayesinde IT altyapisi da degisti.

Yonetimdeki herkese cok tesekkur ederim, burayi okumayi ve buraya yazmayi seviyorum, bu sitenin kapanmamasi ve son yillarda dusuk tempoyla da olsa ayakta kalmasi sizin ozveriniz sayesinde gerceklesti.

Comment

Tesekkurler Gorkem, umarim elini tasin altina atacak birileri cikar. Yazmaya devam edecegim ama adam gibi zaman ayiramiyorum o zaman yonetimde olmanin da bir manasi yok diye dusundum, ve yonetimdeki degerli arkadaslarim da benzer sekilde gorus bildirdiler.

Sitenin belli bir maliyeti var ayakta tutmak icin. Ben yonetimde olmasam da elimden geldigi kadariyla maddi olarak katkida bulunmaya devam edecegim.

Comment

Comment

Orijinal Mesaj : Gorkem Ozdemir Mesaj
          Bunu duyduguma uzuldum, zaten cok az kisiden olusan bir forumuz ve mevcut yonetimin forumu ayakta tutarak buyuk bir is basardigini dusunuyorum, ve minimal mudahaleyle forumun islerligini surdurmesini sagladiniz. Ustelik bu surecte Akin Anli ve Ali Tuncer sayesinde IT altyapisi da degisti.

Yonetimdeki herkese cok tesekkur ederim, burayi okumayi ve buraya yazmayi seviyorum, bu sitenin kapanmamasi ve son yillarda dusuk tempoyla da olsa ayakta kalmasi sizin ozveriniz sayesinde gerceklesti.

Comment

Comment

Comment

Buraya dikkat etmemisim, emegi gecen abilerimize tesekkurler.
                Maddi olarak uzerime ne dusuyorsa geregini yapmaya hazirim.

Comment

Duyuru

Collapse
                1 of 2 < >

Yeni Üye Olacaklara Küçük Bir Hat?rlatma!

TC Kimlik numaran?z?kullanmay?n?z.
                2 of 2 < >

AliSamiYen.net Forum ?lkeleri ve Kurallar

Forum ?lkeleri
                Yasaklar

A. Hakaret ve Benzeri ?hlaller

C. Dil

Yaz?larda ?stenmeyen Nitelikler ve Dikkat Edilmesi Gereken Di?er Hususlar

A. B.C.D.E.F.G.H.
                DAHA FAZLA
                DAHA AZ
                Working...
                X